Câștigătorii Concursului Național de Design de Mobilier sunt studenți și absolvenți din Timișoara, București, Iași și Brașov. Ei au fost desemnați cei mai creativi designeri ai anului 2024, de către Juriul CNDM, după ce și-au imaginat viitorul micului mobilier. Premiul I – produsul «noptiera SPLIT IT»,

